In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
546239
MCFA | MITSUBISHI CAT RADIATOR: OEM 93E0100010
Special Price
$294.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546239 |
|---|---|
| Application | MCFA, MITSUBISHI, CATERPILLAR 8A |
| Core Height | 17-5/8" |
| Core Width | 17-5/8" |
| Depth | 1-7/8" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Oil Cooler | INCLUDES COOLER ON 11" CENTERS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 93E0100010 246239 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |