Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
546220
KOMATSU FORKLIFT RADIATOR WITH COOLER | 3EEB04A6110
Special Price
$148.00
Regular Price
$9,999.00
PLASTIC TANK \ ALUMINUM CORE CONSTRUCTION.
| Part Number | SKU | 546220 |
|---|---|
| Application | KOMATSU |
| Core Height | 19-3/4" |
| Core Width | 16-3/4" |
| Depth | 1-7/8" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Rows | 2 |
| Oil Cooler | LOCATED ON 8" CENTERS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 3EB04A6110 246220 |
| Notes | U STYLE FIN. INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |