In stock
Part Number | SKU
546213
HYSTER YALE FORKLIFT RADIATOR WITH OIL COOLER
Special Price
$382.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546213 |
|---|---|
| Application | HYSTER, YALE |
| Core Height | 17-5/8" |
| Core Width | 17" |
| Depth | 2-3/8" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Oil Cooler | INCLUDES OIL COOLER ON 8" CENTERS, 3/8 NPT |
| OEM | Aftermarket Numbers | 1329169 246213 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |