In stock
Part Number | SKU
546125
HYSTER | YALE RADIATOR WITH MAZDA ENGINES FEEDLOT STYLE CORE
Special Price
$443.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546125 |
|---|---|
| Application | HYSTER, YALE |
| Core Height | 19" |
| Core Width | 17-1/4" |
| Depth | 2-1/16" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-3/8" |
| Outlet | 1-3/8" |
| Oil Cooler | INCLUDES OIL COOLER ON 12" CENTERS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 580015726 580018726 173170 1737170 8504628 072000 246125 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |