In stock
Part Number | SKU
558621
FREIGHTLINER | THOMAS BUS RADIATOR: TBB-HDX | OEM VAB1102418 1003682BS
Special Price
$615.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 558621 |
|---|---|
| Make | FREIGHTLINER THOMAS BUS |
| Core Height | 27-1/2" |
| Core Width | 31-13/16" |
| Inlet | 2-1/2" UPPER RIGHT |
| Outlet | 2-1/2" LOWER LEFT |
| Rows | 2 |
| Oil Cooler | NO |
| Depth | 2-1/16" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 558621 VAB1102418 62102539 1102418AS 1050190BS 1003682BS VAB1003682 238621 |
| Notes | MUST REUSE FRAME FOR MODEL YEARS 2010 AND NEWER. |