Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
546111
MCFA | MITSUBISHI CAT RADIATOR: OEM 9370120100 9370120101 9370130100 9370140100 9370150100
Special Price
$705.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546111 |
|---|---|
| Application | MCFA, MITSUBISHI, CATERPILLAR |
| Core Height | 19-3/4" |
| Core Width | 23" |
| Depth | 3-1/2" |
| Fill Neck | 3/4" |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Oil Cooler | INCLUDES COOLER ON 15-1/4" CENTERS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 9370130100 9370140100 9370150100 9370120101 9370120100 246111 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |