In stock
Part Number | SKU
546110
MITSUBISHI | CAT FORKLIFT RADIATOR: OEM 9360100400 9360110400 9360120400 9360130400
Special Price
$593.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546110 |
|---|---|
| Application | MCFA, MITSUBISHI, CATERPILLAR |
| Core Height | 14-3/4" |
| Core Width | 19-1/4" |
| Depth | 2-1/2" |
| Fill Neck | 2-1/4" |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Rows | 4 |
| Oil Cooler | INCLUDES COOLER ON 8" CENTERS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 9360120400 9360130400 9360100400 9360110400 246110 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |