In stock
Part Number | SKU
546086
HYSTER | YALE FORKLIFT RADIATOR: OEM 2021741, 912495601
Special Price
$349.00
Regular Price
$9,999.00
SPECIAL NOTES: INCLUDES OIL COOLER ON 8" CENTERS.
| Part Number | SKU | 546086 |
|---|---|
| Application | HYSTER, YALE |
| Core Height | 17-3/4" |
| Core Width | 17" |
| Depth | 1-9/16" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Oil Cooler | INCLUDES COOLER ON 8" CENTERS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 2021741 912495601 246086 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |