Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
546065
TOYOTA FORKLIFT RADIATOR: OEM 16410U213071 16410U215071
Special Price
$605.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 546065 |
|---|---|
| Application | TOYOTA |
| Core Height | 19-3/4" |
| Core Width | 17" |
| Depth | 2-5/8" |
| Fill Neck | 32mm |
| Inlet | 1-5/16" |
| Outlet | 1-5/16" |
| Oil Cooler | INCLUDES OIL COOLER ON 11" CENTERS |
| OEM | Aftermarket Numbers | 16410U215071 16410U213071 246065 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |