Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
546023
CLARK FORKLIFT RADIATOR: OEM 2786946
Special Price
$575.00
Regular Price
$9,999.00
SPECIAL NOTES: THIS RADIATOR DOES NOT INCLUDE AN OIL COOLER.
| Part Number | SKU | 546023 |
|---|---|
| Application | CLARK |
| Core Height | 21-3/8" |
| Core Width | 12-3/4" |
| Depth | 2-5/8" |
| Fill Neck | 2 ¼" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 2786946 246023 246023 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |