In stock
Part Number | SKU
409986
BOBCAT SKIDSTEER RADIATOR: OEM 6684367, 6737650, 6737658, 7173921
Special Price
$408.00
Regular Price
$9,999.00
MODELS / APPLICATIONS: 773T, A300, S220, S250, S300, S330, T250, T300, T320.
| Part Number | SKU | 409986 |
|---|---|
| Application | BOBCAT MODELS: 773T A300 S22 |
| Core Height | 27-1/2" |
| Core Width | 15-1/4" |
| Depth | 2" |
| Inlet | 1-5/8" |
| Outlet | 1-5/8" |
| Rows | 3 |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 6684367 6737650 6737658 7173921 219986 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. INCLUDES SHROUD. |