In stock
Part Number | SKU
409882
BOBCAT SKIDSTEER RADIATOR: OEM 666384, 6666384
Special Price
$323.00
Regular Price
$9,999.00
MODELS / APPLICATIONS: S130G SERIES, 653, 751 SERIES, 751F SERIES, 751G SERIES, 753C SERIES, 753F SERIES, 753G SERIES, 753H, 753HC, 753L, 763, 763C, 763H, 763HC, 763HF, 763HG, 773, 773C SERIES, 773F SERIES, 7753.
| Part Number | SKU | 409882 |
|---|---|
| Application | BOBCAT S130G SERIES 653 751 |
| Core Height | 26-1/8" |
| Core Width | 12" |
| Depth | 2-1/16" |
| Fill Neck | 3/4" Height |
| Inlet | 1-1/4" |
| Outlet | 1-1/4" |
| Rows | 4 |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 666384 6666384 219882 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. INCLUDES ¼" NPT PORT ON BACK OF EACH TANK. |