In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
409878
BOBCAT SKIDSTEER RADIATOR: OEM 6571713, 6630246
Special Price
$320.00
Regular Price
$9,999.00
MODELS / APLICATIONS: 642, 642B, 643, 722, 742, 742B, 743.
| Part Number | SKU | 409878 |
|---|---|
| Application | BOBCAT 642 642B 643 722 74 |
| Core Height | 24-5/8" |
| Core Width | 11-1/2" |
| Depth | 3" |
| Fill Neck | 3/4" |
| Inlet | 1-1/4" |
| Outlet | 1-1/4" |
| Rows | 4 |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 6571713 219878 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |