In stock
Part Number | SKU
409748
LINCOLN WELDER RADIATOR: 200-250 AMP
Special Price
$281.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 409748 |
|---|---|
| Application | 200-250 AMP LINCOLN WELDER |
| Core Height | 19-1/8" |
| Core Width | 19-1/4" |
| Depth | 1-1/4" |
| Fill Neck | 2 3/8" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1 1/2" |
| Rows | 2 |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | H19491 G1087 G10877198 249748 |
| Notes | BOTTOM MOUNTING PEGS 13-3/4" CTR TO CTR (INCLUDED) |