In stock
Part Number | SKU
405999
MILLER | BOBCAT | TRAILBLAZER WELDER RADIATOR: 250, 302 (W/KUBOTA DIESEL ELECTRIC D722 ENGINES)
Special Price
$338.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 405999 |
|---|---|
| Application | MILLER BOBCAT 250 AND TRAILBLA |
| Core Height | 13-1/4" |
| Core Width | 14-1/2" |
| Depth | 1-1/4" |
| Fill Neck | 1-1/4" HOSE CONNECTION ON INLET SIDE OF TANK |
| Inlet | 1" |
| Outlet | 1" |
| Rows | 2 |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 216588 245999 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |