In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
559277
GM | ISUZU RADIATOR: 2004 - 2010 ISUZU NPR, NQR, NRR: 2004 - 2010 GM W-SERIES
Special Price
$336.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 559277 |
|---|---|
| Make | GM, ISUZU |
| Material | PLASTIC / ALUMINUM |
| Type | DOWNFLOW |
| Framework | YES |
| Core Height | 24-3/8" |
| Core Width | 23-1/8" |
| Inlet | 1-1/2" UPPER LEFT |
| Outlet | 1-1/2" LOWER LEFT |
| Rows | 2 |
| Oil Cooler | 14-3/8" CENTERS WITH COOLER ON GRILLE SIDE |
| Depth | 1-9/16" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 559277 5800-27 580027 ISU09 437413P SCSI437413 TR8613 SCSI238613 TR9277 CVTM82052 973331410 97333141 8973331400 8973331411 897331410 97333140 8973304094 8973331404 239277 238613 |
| Notes | INCLUDES COOLER ON GRILL SIDE |