In stock
Part Number | SKU
44MAC19E
MACK CHARGE AIR COOLER: 2004-2005 XC, VISION
Special Price
$876.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44MAC19E |
|---|---|
| Make | MACK |
| Core Height | 38" |
| Core Width | 28-1/2" |
| Depth | 2-13/16" |
| Inlet | 3-3/4" |
| Outlet | 3-3/4" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 44MAC19E MAC17323-N MAC17323N MAC17323R MAC17323 BTC1119E BT1119E 1119E CAC119E WSR1119E SCSI222231 CA2231 222231 441161 374118Q MK19E 3MD543 3MD543AM 85955 20031210140143 20031210140201 3MD543M 25174858 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |