In stock
Part Number | SKU
44MAC18L
MACK CHARGE AIR COOLER: CX613 VISION
Special Price
$669.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44MAC18L |
|---|---|
| Make | MACK |
| Core Height | 27-3/8" |
| Core Width | 26-7/8" |
| Depth | 1-5/8" |
| Inlet | 3-1/2" |
| Outlet | 3-1/2" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 44MAC18L MAC17322-N MAC17322N MAC17322 MAC17322R BTC1119C BT1119C 1119C CAC119C WSR1119C SCSI222128 CA128 222128 441219 441219U SCSI1219U MK18L MADAC18L DURMADAC18L DHTMA18L DHT18L 374118L RHT055 SRMMAC18L 17V9800 3MD541AM 1030195AS 1030195 817544 3MD5410M 99083001 3MD541AOM 17322 CA2128 RHT055 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |