In stock
Part Number | SKU
44MAC15A
MACK CHARGE AIR COOLER: 1991 & NEWER RD WITH CONVENTIONAL CAB, 2002-07 CV GRANITE
Special Price
$885.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44MAC15A |
|---|---|
| Make | MACK |
| Core Height | 30" |
| Core Width | 24-3/4" |
| Depth | 2-1/4" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 4" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 44MAC15A 1030120, 21030120, 04SX278, 204SX278, 3MD527, 3MD527A, 3MD538, 3MD538A, 4853900001, 4853900002, 4853905001, 4853905002, 4857540001, 98020401, 7091280001, BTC1118B, MADAC15A, 44013001, MK15A, MAC17305N, MAC17305, MAC17305NV, CAC118B, 25037431, 4644208, 4644202, 4853901, 3MD54, 4843905001, 4847540001, 441109 222081 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

