In stock
Part Number | SKU
44IHC2269
INTERNATIONAL | NAVISTAR CHARGE AIR COOLER: 2010-2013 TRANSTAR
Special Price
$634.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44IHC2269 |
|---|---|
| Make | INTERNATIONAL |
| Core Height | 36-7/16" |
| Core Width | 20-5/16" |
| Depth | 2" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 3" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 2604401C91, 3839638F97, 2604401C92, 1030394B, ACT394, NV3C, NAV16432, NAV16432N 222269 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |



