In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
44CH65C
GMC |BLUEBIRD SCHOOL BUS CHARGE AIR COOLER
Special Price
$748.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44CH65C |
|---|---|
| Make | CHEVROLET, GMC |
| Core Height | 30-5/8" |
| Core Width | 25-1/8" |
| Depth | 1-11/16" |
| Inlet | 3-3/8" |
| Outlet | 3-3/8" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 1030187, 15982676, 52463479, 97102001, 1030109, 507718, 1030184, 15149316, 15078352, GMC15803, 15803, CAC162B, CA2002, 374165C, 441203, 817133, BTC1162B, CG65C, CGDAC65C, SRMCH65C, 441203 222002 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |