In stock
Part Number | SKU
559283A
BLUEBIRD | VISION BUS RADIATOR: 2003-2005 | OEM 20065103 1050105BB 10007026
Special Price
$558.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 559283A |
|---|---|
| Make | BLUE BIRD BUS |
| Core Height | 25" |
| Core Width | 25-1/8" |
| Inlet | 2" UPPER LEFT |
| Outlet | 2" LOWER RIGHT |
| Rows | 2 |
| Oil Cooler | INCLUDES COOLER. |
| Depth | 2-1/16" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 559283A 559283 1102464-AS BLU08 3100-11 310011 SRK71855SPL SPI20065103 SPI2006-5103 20065103 2006-5103 CAVTU82333 FLX001000 0065509 05071501 0060348 1050105BB 0115577 10007026 10007027 1050228 1003730 239283 1050150AR 1050150BB |
| Notes | USES SELF TAPING SCREWS FOR FRAME INSTALLATION. |