Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
559281A
BLUEBIRD | CARPENTER BUS RADIATOR: 1995-2005 (NO FRAME) | OEM 20065103 1050105BB 0115577
Special Price
$498.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 559281A |
|---|---|
| Make | BLUE BIRD, CARPERNTER |
| Core Height | 30-7/8" |
| Core Width | 26-1/8" |
| Inlet | 2" UPPER LEFT |
| Outlet | 2" LOWER RIGHT |
| Rows | 2 |
| Oil Cooler | NO |
| Depth | 1-7/8" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 1003401, 1768670, 732558, 97060901, 310006, 310006PT, 3100-06PT, 3100-06WMP, 239281, 0437186P, 437186P, 437186, BLU06PA, BLU06, S3106PA, LT1087, 3100-06-AP, 201RA006, 2001-5106, S3106, FLX001008 239281 HDC010328PA |
| Notes | USE OE FRAME WITH RADIATOR. FRAME WILL BOLT ON. |