In stock
Part Number | SKU
44KW2356
KENWORTH | CHARGE AIR COOLER: 2008 & NEWER T800
Special Price
$935.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44KW2356 |
|---|---|
| Make | KENWORTH |
| Core Height | 46-3/8" |
| Core Width | 30-7/8" |
| Depth | 2-1/2" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 4" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 222356 X4997001 HDH010811 R1292001 N9527001 V9562002 F3110581111110 V9561001 441355 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

