In stock
Part Number | SKU
44FR2347
FREIGHTLINER | WESTERN STAR CHARGE AIR COOLER FITS: 2014 & NEWER M2
Special Price
$729.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44FR2347 |
|---|---|
| Make | FREIGHTLINER, WESTERN STAR |
| Core Height | 36-7/8" |
| Core Width | 19" |
| Depth | 2" |
| Inlet | 3" |
| Outlet | 3" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 222347 0132338002 01-32338-002 0132338000 01-32338-000 HDH010786 4413349 4401-1747 44011747 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

