In stock
Part Number | SKU
44GIL2335
FLEXLINER COACH | GILLIG CHARGE AIR COOLER: ORIAN BUS
Special Price
$743.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44GIL2335 |
|---|---|
| Make | FLEXLINER, GILLIG, ORION |
| Core Height | 23-1/4" |
| Core Width | 17-1/8" |
| Depth | 3-1/8" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 4" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 222211 222335 1E4473 IE4473 1198G CAC198G CBFLX190V CB-FLX190V CFLX190V C-FLX190V FLX190V 441234 CAC-198G FLX011050 SRMOR295A HDC010336 HDC010336BP |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |