Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
44DO2308
DODGE | RAM CHARGE AIR COOLER
Special Price
$456.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44DO2308 |
|---|---|
| Make | DODGE |
| Core Height | 26-1/4" |
| Core Width | 25-3/8" |
| Depth | 1-5/8" |
| Inlet | 2-3/4" |
| Outlet | 3" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 222308 55056902AE 55056902AD 68069554AA |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |