In stock
Part Number | SKU
44FR2093
FREIGHTLINER | OSHKOSH CHARGE AIR COOLER
Special Price
$956.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44FR2093 |
|---|---|
| Make | FREIGHTLINER, OSHKOSH |
| Core Height | 31-5/16" |
| Core Width | 20" |
| Depth | 2-1/2" |
| Inlet | 3-1/2" |
| Outlet | 3-1/2" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 222093 44011717 13001 1030307 VAB1030307 CAC191 CA2093 3741105C 817129 BTC1191 OSHDAC105C SRMOSH105C OSH105C 1030081 GAEP106968 VAB1030081 VAB1030385 1030385 4HS336 P103968 441208 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

