In stock
Part Number | SKU
44IHC2309
INTERNATIONAL | CHARGE AIR COOLER: 2014 & NEWER DURASTAR WITH 33" CORE LENGTH
Special Price
$479.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44IHC2309 |
|---|---|
| Make | INTERNATIONAL |
| Core Height | 33" |
| Core Width | 7-3/4" |
| Depth | 4-1/4" |
| Inlet | 3-1/2" |
| Outlet | 3-1/2" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 222309 2613048C91 2601758C91 1E0063430000 1S0063430000 1E006626000 1S0066260000 441332 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

