In stock
Part Number | SKU
44IHC2287
INTERNATIONAL | CHARGE AIR COOLER: VARIOUS MODELS
Special Price
$680.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44IHC2287 |
|---|---|
| Make | INTERNATIONAL |
| Core Height | 32-3/4" |
| Core Width | 9-7/8" |
| Depth | 4-1/4" |
| Inlet | 3" |
| Outlet | 3" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 2593304C91 MOD1S5954 1E5954 IE5954 441301 222287 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

