In stock
Part Number | SKU
44KW2364
KENWORTH | PETERBILT CHARGE AIR COOLER: T200, T300, 330 MODELS
Special Price
$640.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44KW2364 |
|---|---|
| Make | KENWORTH, PETERBILT |
| Core Height | 37" |
| Core Width | 19" |
| Depth | 2" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 4" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 222364 W3090001 W3090002 441353 FLX010327 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |


