In stock
Part Number | SKU
44BLU2248
BLUE BIRD BUS | CHARGE AIR COOLER: 2007 CV BUS
Special Price
$696.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44BLU2248 |
|---|---|
| Make | BLUE BIRD BUS |
| Core Height | 24" |
| Core Width | 25-7/16" |
| Depth | 2-1/4" |
| Inlet | 3-1/2" |
| Outlet | 3-1/2" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | VAB1030353 VAB1030356 VAB1030351A VAB1030348 00115575 0115575 10010215 1030348 44011731 SPI44011731 FRT18138 FRT18138N 441288 4401-1731 B5575 115575 1030356 1030293 VAB1030293 FL5X FL5XMAX 222248 1030418 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

