In stock
Part Number | SKU
352089
INTERNATIONAL FARMALL RADIATOR: FITS 504 WITH GAS OR DIESEL ENGINE
Special Price
$460.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 352089 |
|---|---|
| Make | FARMALL 504 W/ GAS OR DIESEL ENGINE |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 20-1/4" |
| Core Width | 15-1/2" |
| Inlet | 2" TOP CENTER |
| Outlet | 1-1/2" Bottom Left |
| Rows | 4 |
| Depth | 2-1/8" |
| Fill Neck | 2-1/2" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 377090R92 212089 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. |