In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
44OSH2316
OSHKOSH | CHARGE AIR COOLER: ADVANCE MIXER
Special Price
$930.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44OSH2316 |
|---|---|
| Make | OSHKOSH |
| Core Height | 35-3/4" |
| Core Width | 15-5/8" |
| Depth | 2-3/4" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 4" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 222316 1KK921 FLX011111 HDH01071 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

