In stock
Part Number | SKU
559084
BLUEBIRD BUS RADIATOR: 2007-2012 (CUMMINS ENGINE) | OEM 10010214 1102648 1050186 10021419
Special Price
$845.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 559084 |
|---|---|
| Make | BLUE BIRD BUS |
| Core Height | 25" |
| Core Width | 25-1/8" |
| Inlet | 2" UPPER LEFT |
| Outlet | 2" UPPER RIGHT |
| Rows | 2 |
| Oil Cooler | INCLUDES COOLER ON 18" CENTERS |
| Depth | 2" |
| OEM | Aftermarket Numbers | 10053625 559084 10010214 1102648 1050186 10021419 239084 |
| Notes | RADIATOR IN FRAME. INCLUDES BARBED FITTING AND ¼" NPT PLUG. |