In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
44FR2322
FREIGHTLINER CHARGE AIR COOLER: M2
Special Price
$682.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44FR2322 |
|---|---|
| Make | FREIGHTLINER |
| Core Height | 28-5/8" |
| Core Width | 21-1/2" |
| Depth | 2" |
| Inlet | 3" |
| Outlet | 3" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 44FR2322 A0525423000 A0525423001 A0525423002 A0525423003 A0525423004 A0525423005 A0525423006 A0525423007 BHTP4662100 222322 0130513000 HDH010578 FRT18139-N FRT18139 0130513000 44011720 4401-1720 SPI44011720 P4661001 P5239001 441328 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |


