In stock
Part Number | SKU
44PB23B
PETERBILT CHARGE AIR COOLER: 320 SANITATION TRUCKS
Special Price
$1,053.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44PB23B |
|---|---|
| Make | PETERBILT |
| Core Height | 35-3/4" |
| Core Width | 29-3/8" |
| Depth | 2-1/2" |
| Inlet | 3" |
| Outlet | 4" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 0518005 05188005EXCH 1E3543 IE3543 BTC1091B BT1091B 1091B CAC091B WSR1091B CA2102 PEDAC23B DURPEDAC23B DHTPE23B DHT23B 374123B SRMPB23B 44PB23B PB23B FLX010523 HDH010237 SPI44013805 44013805 PET17706 PET17706ED PET17706N PET17706R 441216 222102 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |

