In stock
Part Number | SKU
44MAC2241
MACK | CHARGE AIR COOLER: 2007-2012 MRU
Special Price
$710.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44MAC2241 |
|---|---|
| Make | MACK |
| Core Height | 24-3/8" |
| Core Width | 20" |
| Depth | 2-7/8" |
| Inlet | 3-7/8" OD FLANGED |
| Outlet | 3-7/8" OD Flanged |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 22601968 44MAC2241 222241 MAC17326-N 21016740 3MD564M 3MD555M VAB1030389 F31610129316C0S |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |