In stock
Part Number | SKU
394172
INTERNATIONAL HEATER CORE | FITS 1977-88 S SERIES | OEM 2503899C91
Special Price
$140.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 394172 |
|---|---|
| Make | INTERNATIONAL |
| Model | S SERIES |
| Core Height | 9-3/8" |
| Core Width | 7-5/8" |
| Depth | 2" |
| Warranty | 1-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 2503899C91 |
| Inlet | 3/4" |
| Outlet | 5/8" |