In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
405613
BOBCAT SKIDSTEER RADIATOR: OEM 7025613, 7024100
Special Price
$658.00
Regular Price
$9,999.00
MODELS / APPLICATIONS: S510, S530, S550, S570, S590, S630, S650,T550, T590, T630, T650.
| Part Number | SKU | 405613 |
|---|---|
| Application | BOBCAT |
| Core Height | 17-7/8" |
| Core Width | 20-1/2" |
| Depth | 3" |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Rows | 3 |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 7025613 23322AM 211124 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |