Low Stock - Call for Availability
Part Number | SKU
405103
BOBCAT SKIDSTEER ALUMINUM RADIATOR: OEM 7025103, 7024102
Special Price
$734.00
Regular Price
$9,999.00
MODELS / APPLICATIONS: S750, S770, T750, T770.
| Part Number | SKU | 405103 |
|---|---|
| Application | BOBCAT |
| Core Height | 20-1/2" |
| Core Width | 20-1/2" |
| Depth | 3" |
| Inlet | 1-3/4" |
| Outlet | 1-3/4" |
| Rows | 3 |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 7025103 23149AM 211125 7024102 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |