In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
407377
FORD | NEW HOLLAND SKIDSTEER RADIATOR: OEM 87687377
Special Price
$825.00
Regular Price
$9,999.00
MODELS / APPLICATIONS: C185, C190, L180, L185, L190
| Part Number | SKU | 407377 |
|---|---|
| Application | FORD, NEW HOLLAND |
| Core Height | 22-1/4" |
| Core Width | 16-3/4" |
| Depth | 4-1/8" |
| Fill Neck | 3/4" Height |
| Inlet | 1-3/4" |
| Outlet | 1-3/4 |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 87687377 21599AM |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |