In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
401130
BOBCAT SKIDSTEER RADIATOR: OEM 6686077, 6734100
Special Price
$480.00
Regular Price
$9,999.00
MODELS / APPLICATIONS: S150, S150G, S160, S160G, S175, S185, S205, T180, T180G, T190, TB85, TB90, TB100, TB110, TB120.
| Part Number | SKU | 401130 |
|---|---|
| Application | BOBCAT |
| Core Height | 26-1/2" |
| Core Width | 13-1/4" |
| Depth | 3" |
| Inlet | 1-1/4" |
| Outlet | 1-1/4" |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 6686077 6734100 21780AM |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |