In stock
Part Number | SKU
5633067-4
KENWORTH W900 RADIATOR CORE: MIXER TRUCK ONLY
Special Price
$874.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 5633067-4 |
|---|---|
| Make | KENWORTH |
| Material | COPPER / BRASS |
| Type | DOWNFLOW |
| Framework | NO |
| Core Height | 32-3/4" |
| Core Width | 28-1/2" |
| Rows | 4 |
| Oil Cooler | NO |
| Depth | 2-1/16" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 559094 LPKW925605 X5813-03 X581303 X5013-00 X501300 6560208-200 |
| Notes | CORE ONLY GASKETS SOLD SEPARATELY |


