In stock
Part Number | SKU
351018
GEHL TRACTOR RADIATOR: HL2800 SL2800 SL3410 DIESEL SL3510 SL3515 SL3610 SL3725 | OEM 134140 067683
Special Price
$223.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 351018 |
|---|---|
| Make | HL2800, SL2800, SL3410 DIESEL, SL3510, SL3515, SL3610, SL3725 |
| Warranty | 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| Core Height | 15-1/8" |
| Core Width | 16-7/8" |
| Inlet | 1-1/4" |
| Outlet | 1-1/4" |
| Rows | 2 |
| Depth | 1-1/2" |
| Fill Neck | N/A |
| OEM | Aftermarket Numbers | 134140 067683 211018 |
| Notes | TO GUARANTEE PROPER FIT PLEASE CONFIRM OE NUMBER MATCHES YOUR CURRENT RADIATOR. W/ 8" OIL COOLER |