In stock
Part Number | SKU
409913
BOBCAT SKIDSTEER RADIATOR: OEM 6672455, 6678820, 7009566
Special Price
$611.00
Regular Price
$9,999.00
MODELS / APPLICATIONS: 463, 553F, 553AF, S70.
| Part Number | SKU | 409913 |
|---|---|
| Application | BOBCAT |
| Core Height | 23" |
| Core Width | 9-1/4" |
| Depth | 2-1/2" |
| Fill Neck | 3/4" |
| Inlet | 1" |
| Outlet | 1" |
| Rows | 4 |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 6672455, 6678820, 7009566 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. FILL NECK LOCATED ON BACK SIDE OF TOP TANK. |