In stock
Only 1 left
Part Number | SKU
6633929
INTERNATIONAL AC EVAPORATOR CORE | 5000-9900 SERIES | OEM 1699950C1
Special Price
$154.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 6633929 |
|---|---|
| Make | INTERNATIONAL NAVISTAR |
| Model | 5000-9000 SERIES |
| Core Height | 10" |
| Core Width | 13" |
| Depth | 2-5/8" |
| Warranty | 1-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 1699950C1, 1801044, ABPN83307400, NA1290, N83307400 |
| Notes | MUST MATCH OEM NUMBER TO ENSURE PROPER FITMENT. |
| Height | 0 |