In stock
Part Number | SKU
409998
FORD/NEW HOLLAND L140 LS140 LS140E L150 LS150 L160 LS160 LS160E L170 LS170 LS170E SR150 SKID STEER
Special Price
$423.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 409998 |
|---|---|
| Application | L140 LS140 LS140E L150 |
| Core Height | 18-5/8" |
| Core Width | 17-1/2" |
| Depth | 2-1/2" |
| Fill Neck | 1-1/4 Height |
| Inlet | 1-1/2" |
| Outlet | 1-1/2" |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 87033479 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |