In stock
Part Number | SKU
44VOL31B
VOLVO WG-64 CAB WITH DETROIT 60 SERIES ENGINE, SPARTAN BUS, OSHKOSH MOTORHOMES WITH 230-500 HP DIESE
Special Price
$999.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 44VOL31B |
|---|---|
| Make | VOLVO |
| Core Height | 34-1/4" |
| Core Width | 23-1/4" |
| Depth | 2-3/4" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 4" |
| Warranty | 2-YEAR UNLIMITED MILEAGE WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |
| OEM | Aftermarket Numbers | 44VOL31B 1030041 1030050 219010004 2190100C4 21901213 219012313 219013210 219013211 219013213 29013211 29013213 718FF1 817121 818957 10030050 12110316 219010002RW 85103382 WGM31B VAB1030041 210F2 1030041S 10030050 1030041 1030050 12110316 219013210 219013211 219013213 29013211 29013213 718FF1 817121 85103382 222116 411001 VOL18802-N VOL18802 BTC1124 |
| Notes | VERIFY OEM NUMBER TO GUARANTEE FIT |
We found other products you might like!



