In stock
Part Number | SKU
405994
CUMMINS ONAN POWER UNIT RADIATOR OEM 3R2922ID 110198B
Special Price
$439.00
Regular Price
$9,999.00
| Part Number | SKU | 405994 |
|---|---|
| Application | SANBORN 200DL4 - ONAN 20.0 |
| Core Height | 21-3/8" |
| Core Width | 19-3/4" |
| Depth | 1-3/4" |
| Inlet | 1-3/4" CENTER |
| Outlet | 1-3/4" LOWER LEFT |
| Rows | 3 |
| Oil Cooler | NO |
| OEM | Aftermarket Numbers | 3R2922ID 110198B 245994 |
| Notes | INCLUDES 2-YEAR WARRANTY COVERING MANUFACTURER DEFECTS. |